MENÜ
Yepyeni ikinci el araç deneyimi, otonusat.com ile parmaklarınızın ucuna geldi..
otonusat.com

OTONU SAT

Aracını satmak isteyen kişilere en detaylı ve güvenilir bir şekilde hizmet veren otonusat.com adresimiz ile sizlerde en kolay şekilde otonuzu satabilir veya yeni bir araç alabilirsiniz.

2018 yılının başlarında faaliyete geçen otonusat.com ile bireysel araç satışın her aşamasında sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunan şirketimiz ikinci el araç satım ile ilgili yepyeni deneyimler sunacaktır.

Ülkemizde 2.el araç satış işlemlerine farklı bir boyut taşıyarak hızlı teklif, ücretsiz uzman incelemesi ve kolay satış ve ödeme imkânları ile kolaylık sağlayan otonusat.com adresimizi sizlerde tercih ederek en güzel ikinci el araç al ve ikinci el araç sat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kalite ve güvenin doğru tercihi https://www.otonusat.com/ adresini sizlerde hemen inceleyerek profesyonel hizmetten yararlanabilirsiniz.


Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş OTONUSAT MOTORLU ARAÇLAR TİCARET VE DANIŞMALIK LTD ŞTİ ‘i yakından tanımaya ne dersiniz?

Otomotiv dünyası pek çok bilinmeyeni beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olan OTONUSAT, 2018 Ocak ayında, İstanbul’da faaliyete geçti.

Her şeyden önce sağlam bir zemin üzerine kurulu olan firmamız yüzde yüz (100%) yerli sermaye ile kurulmuş. Tüm sermayesi nakit olarak ödenmiş ve herhangi bir kurum ile kredili çalışma gereği duymadan mevcut yapısını devam ettirmektedir. Mevcut konjonktürde nakit gücümüz ile siz değerli müşterilerimize güven vermekten onur duyuyoruz.

 İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı olan firmamızın  Mersis Numarası : 0649094525400001


Güvenli Satış: Otomobilinizi gerçek değerinde güvenli ekspertiz imkanı ile satabilir ve aynı gün paranızı hesabınızda görebilirsiniz.

Anında Teklif ile Aracınızı Nakde Çevirme İmkanı:Otomobilinizi satmak için harcayacağınız zaman ve eforyerine bizim kurumsal çatımız altındaki profesyonelliğimizle ve hizmet ağımızla daha kısa sürede daha iyi bir sonuç alırsınız.

Müşteri Memnuniyeti: Otomobilinizi satarken hem güvenilir aracılık hizmeti almış hem de aklınızda hiçbir şüphe kalmadan memnuniyetle bizi tanımış olacaksınız.